/Terberg Matec Polska – części Johnston oraz innych producentów

Terberg Matec Polska – części Johnston oraz innych producentów

Ciesząca się dużym uznaniem firma Terberg Matec Polska jest nie tylko wiodącym dystrybutorem śmieciarek, zamiatarek i pojazdów służących do wywozu odpadów. W swojej szerokiej ofercie ma również serwis tych pojazdów, części zamienne do nich, a także szkolenia z obsługi pojazdów komunalnych.

Terberg Matec Polska to bogaty wybór najwyższej jakości zamiennych części do pojazdów, które mają zastosowanie do utrzymania w czystości naszych dróg, ulic, miast i innych miejscowości. Wysokiej jakości części Johnston, a także innych wiodących producentów dostępne są przez długi czas od zakupienia sprzętu.

Części Johnston i innych producentów – najwyższa jakość

W bardzo szerokiej ofercie Terberg Matec Polska dostępne są wysokiej jakości zamienne części używane do pojazdów komunalnych. Oferta części zamiennych zawiera artykuły takich producentów jak m.in.:

  • Johnston;
  • Terberg;
  • RosRoca;
  • Schorling;
  • Dennis Eagle;
  • Eurovoirie;
  • HS-Fahrzeugbau;
  • Bucher;
  • Beam.

Wsparcie posprzedażowe, serwis, części Johnson i innych producentów

Poza sprzedażą sprzętu komunalnego, Terberg Matec Polska oferuje również pełna obsługę posprzedażową i wsparcie dla klientów. Istnieje zatem możliwość prowadzenia serwisu, a także dostęp do doskonałej jakości sprzętu oraz części Johnston. Dostępne są też części zamienne innych uznanych marek w branży komunalnej.

Asortyment dostępnych części Johnson do śmieciarek, zamiatarek, a także innych pojazdów umożliwiających utrzymanie przestrzeni w czystości, obejmuje części takie jak np.: elementy elektryczne, cylindry hydrauliczne, tuleje czy osie. Oryginalne produkty – części Johnson i innych uznanych producentów – do śmieciarek i zamiatarek, przekładają się na niezawodność tych pojazdów, a także ich funkcjonalność. Co bardzo istotne są też bardzo dobrze dopasowane. Dzięki temu konserwacja, serwis czy też naprawa sprzętu są zawsze na najwyższym poziomie, przebiegają sprawnie i kończą się pewnym sukcesem. Terberg Matec Polska jest firmą, która ściśle współpracuje też z siecią dystrybutorów na całym świecie.

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.terbergmatec.pl/